کد خبر : 211846

راهبردهایی در برخورد علمی فرهنگی با فتنه چهار شنبه های سفید

این برنامه در صدد نفی حجاب در قرآن هست و تبلیغ اختیاری بودن حجاب که متاسفانه برخی متدینین بی اطلاع از قران هم پذیرفتند. تنها کاری که موثر و جواب دندان شکن هست تبیین آیات حجاب و وجوب حجاب در قرآن در سطح گسترده فضای مجازی و حقیقی هست.راهبردهایی در برخورد علمی فرهنگی با فتنه کمپین چهارشنبه های سفید در مخالفت با حجاب اسلام

اخیرا، فتنه ای جدید با مدیریّت دشمنان اسلام، و درپی عملیّات اشاعه فساد در جامعه، اقدام به مخالفت علنی با دستور خدا در قرآن، مبنی بر وجوب حجاب با تعیین اندازه حجاب زن، کمپین چهارشنبه سفید با حضور بدحجاب ها با لباس سفید در خیابان و...، در اثر خواب بودن چندین دهه مسئولان فرهنگی و سیاسی و مذهبی کشور، بعد از شیوع بی حجابی و بدحجابی در کشور شکل گرفته است. این فتنه جدید، در صدد نفی و مخالفت آشکار با حجاب در قرآن هست و تبلیغ اختیاری بودن حجاب، که متاسفانه برخی افراد بی اطلاع از قرآن و تشنه نگاه نیز پذیرفتند. 

تنها اقدام مؤثر و جواب دندان شکن به دشمنان اسلام و فتنه گران، روشنگری و تبیین آیات حجاب و وجوب حجاب در قرآن در سطح گسترده در صدا و سیما و فضای مجازی و حقیقی می باشد.

در زمان حضور و تجمّع بی حجابان و بدحجاب ها، بنرهای حاوی آیات حجاب با ترجمه روان با عنوان حجاب به دستور خدا واجب هست، با حضور بانوان محجّبه مسلّط به مباحث حجاب و پرهیز از هرگونه درگیری لفظی و فیزیکی بازدارنده از تبلیغ سوء و اجرای اهداف دشمن خواهد بود. اهل حقّ اگر در پایداری بر حقّ مقاوم باشند پیروزهستند. 

حجاب مورد تائید قرآن شال و روسری و بلوز تنگ و کوتاه و... و نازک نیست، نباید به عنوان حجاب اسلامی به هرشکلی تأئید شود. از باب استدلال  و تبیین حجاب، جملات " بی حجابی نباید به ما تحمیل شود - ما در حفظ حجاب قرآن آزادیم - ما مسلمانیم- حجاب به دستور خدا واجب هست - مخالفت با حجاب اعلام جنگ با خداست - حجاب امری سیاسی نیست واجب شرعی هست - ..." در بنر و پلاکاردها توسط خانم های محجبه در نزدیک محا استقرار فتنه گران مناسب هست.

استفاده از کانال درتلگرام مشکلی از تجمّع بی حجاب در فضای حقیقی نمی کند، لذا باید مجادله احسن در فضای حقیقی صورت گیرد. البته باز نشرمطالب در فضای مجازی هم در روشنگری و در اختیار گرفتن فضا لازم هست.

برگزاری مناظره و میزگرد و بحث های سه یا چهار نفری یا بیشتر در مراکز پرجمعیت و پارکها و  تفریحگاه های عمومی و دانشگاه ها و  دبیرستان ها و آموزش استدلال مباحث حجاب با محوریّت آیات قرآن در سطح شهر فقط روزهای چهارشنبه با اطلاع رسانی عمومی و گسترده در شهر، مقابله مناسبی با فتنه گران هست.                                        

 باید پاسخ دهنده و مناظره کنندگان، محجّبه و کاملا مسلّط به آیات حجاب و معضلات حجاب در کشورو ذهنیّت بدحجابها و شبهات حجاب باشند. 

استفاده از امکانات بسیج و سپاه و مساجد در آموزش عمومی مسائل مربوط به حجاب و ارشاد بدحجاب ها و بی حجاب های هر محلّه با استفاده از زبان لیّن و روش محاجّه قرآنی خیلی سازنده و تأثیرگذار خواهد بود. 

صدا و سیما که متأسفانه خود، پرچم دار و پیش قراول ترویج و اشاعه بدحجابی و بی حجابی در یک دهه گذشته بوده، با تغییر ریاست سازمان صدا و سیما، و حذف رویکردهای مغایر با زن مسلمان ایرانی در کلیه برنامه و فیلم های صدا و سیما، نقش مؤثر و تعیین کننده در کاهش بدحجابی و بی حجابی و اشاعه و تأئید آرایش حتّی در بین برخی چادری ها خواهد داشت.

همچنین، ممانعت قاطع و جدّی از حضور بدحجاب و بی حجاب و خانم های آرایش کرده در دانشگاه ها و مدارس و مراکز دولتی و خصوصی دارای مجوّز دولتی و نیز تفریحگاه های عمومی و حین رانندگی، بدون استفاده از هرگونه قوه قهریّه نیروی انتظامی و قوه قضائیّه می تواند راهکار ریشه ای در رعایت حجاب اسلامی در کشور باشد. 


🌷آدرس کانال تلگرام 🌸👇👇👇👇🌸

 https://t.me/joinchat/AAAAAEI7RdkEC0dezDwDlw 

 🌷عضویّت در کانال 👈     mansurevatani@

🌹🍀حاوی مطالب و تصاویر و  فیلم در موضوعات مذهبی اخلاقی اجتماعی خبری سلامت طبّ اسلامی و طبّ سنّتی🌹🍀


ثبت شده توسط : منصوره وطنی

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
بالای صفحه اصلی